PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 44 44 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

 1. Angora turecka: jedna z najstarszych ras kotów na świecie

  Angora turecka: jedna z najstarszych ras kotów na świecie

  Angora turecka jest jedną z najstarszych ras kotów długowłosych i ogólnie jedną z ras najstarszych na świecie. Ten szlachetny kot o łagodnym charakterze był przez wieki symbolem statusu na europejskich dworach. Nasz poradnik pomoże Ci znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania, dotyczące tej rasy.

  CZYTAJ WIĘCEJ »
 2. Kot brytyjski: co warto wiedzieć na jego temat?

  Kot brytyjski: co warto wiedzieć na jego temat?

  Jeśli zdecydujesz się na zakup bądź też adopcję kota brytyjskiego, pozyskasz przyjaznego kompana. To bardzo towarzyskie koty, które lubią bliski kontakt z opiekunem w domowym zaciszu. Charakteryzuje je przepiękny wygląd, a ich sierść przypomina pluszowego misia. Nasz poradnik pomoże Ci znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące tej rasy.

  CZYTAJ WIĘCEJ »
 3. Koty syberyjskie

  Koty syberyjskie

  Koty syberyjskie to piękne, dostojne, atletycznie zbudowane zwierzęta o aktywnej i przyjaznej, wręcz czułej naturze. Bardzo lubią przebywać wśród ludzi i chętnie się bawią, ale nie są natrętne, świetnie się wiec sprawdzą jako koty dla rodzin. Obdarzone wysoka inteligencją, chętnie zajmują się zabawkami edukacyjnymi. Pomimo swoich pokaźnych rozmiarów zwinnie się ruszają i są bardzo aktywne. Z racji swojego syberyjskiego pochodzenia słyną ze swojej nieprzeciętnej odporności na choroby.

  CZYTAJ WIĘCEJ »