PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

JOSERA Kraut & Rüben Heucobs

1753 people recently bought this product.
100% traw i ziół z naturalnych łąk - produkcja neutralna pod względem emisji CO2
  • Niska zawartość fruktanów dzięki optymalnemu czasowi zbiorów
  • Brak pyłu dzięki wielokrotnemu przesiewaniu i delikatnemu przetwarzaniu
  • Bez melasy i bez dodatku cukru
W magazynie

Wysyłka w 24 - 48 godzin dla zamówień złożonych w dni robocze.

99,00zł
(4,95zł / 1 kg)

 

Cena zawiera VAT  Koszty Wysyłki

Bezpieczna i łatwa płatność

Bezpieczna i łatwa płatność

100% traw i ziół z naturalnych łąk, ponieważ w przypadku naszej mieszanki KRAUT & RÜBEN HEUCOBS używamy wyłącznie traw i ziół pochodzących z zrównoważonej i regionalnej produkcji. Dodatkowo, Josera KRAUT & RÜBEN HEUCOBS jest produkowana i suszona całkowicie bez emisji CO2 - dzięki energii słonecznej i projektom zalesiania!

Josera KRAUT & RÜBEN HEUCOBS jest tradycyjnie stosowana jako substytut paszy objętościowej lub uzupełnienie dawki żywieniowej. Na przykład do karmienia koni chudych lub starszych, koni w okresie rekonwalescencji, z problemami stomatologicznymi lub w celu dodatkowego spożycia płynów. Josera Kraut & Rüben Heucobs nawiązuje do tradycji naszej popularnej serii "KRAUT & RÜBEN": Naturalne, bezzbożowe receptury, wyposażone w wysokiej jakości włókno surowe i zdrowe zioła łąkowe.

Josera KRAUT & RÜBEN HEUCOBS są również dwukrotnie przesiewane i przetwarzane szczególnie delikatnie. Dlatego są bezpyłowe, co wspiera konie z problemami oddechowymi. Kubki siana są produkowane bez melasy, a dodatek cukru jest wykluczony. Zawierają jedynie 4,0% fruktanu i 2,0% skrobi. Kawałki o średnicy 16 mm zachowują naturalną strukturę traw, pachną bardzo smacznie i są gotowe do karmienia po około 30 minutach namaczania w idealnie ciepłej wodzie.

Skład: delikatnie suszone trawy łąkowe i zioła 100%.
Dawkowanie
Zalecenia żywieniowe:
Jako jedyna pasza podstawowa (kompletny substytut siana):
1,5 kg Josera Kraut & Rüben Heucobs na 100 kg masy ciała dziennie.
Jako podstawowa pasza uzupełniająca (w celu wzbogacenia istniejącej dawki siana): 1 kg Josera Kraut & Rüben Heucobs zastępuje 1 kg siana.
Przygotowanie: W celu namoczenia dodać 2-3 litry wody na kg granulek siana i pozostawić do namoczenia na co najmniej 30 minut.
Użycie ciepłej wody skraca czas namaczania.

Zespół ekspertów JOSERA

Masz pytanie? Zgłoś się do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące żywienia Twojego psa lub kota.