PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

O JOSERA

2018 - Pojawienie się Firmy Josera w sieci internetowej
2016 - Otwarcie nowej hurtowni karmy dla zwierząt domowych produkującej najwyższej jakości karmę, opartej na oszczędnej gospodarce energetycznej
2012 - Otwarcie nowego laboratorium firmy Josera Erbacher o najwyższej jakości
2011 - Uruchomienie nowej hurtowni karmy dla zwierząt domowych oraz centrum logistycznego
2008 - Dołączenie „Emotion” do karm super premium dla kotów
2006 - Nasz innowacyjny produkt „La Sauce" rewolucjonizuje mokrą karmę
2005 - Firma Josera otrzymuje certyfikat EMAS i zobowiązuje się do kontynuowania projektu polepszania stanu środowiska naturalnego
2004 - Pojawienie się naszej wysokiej jakości karmy dla zwierząt w sklepach zoologicznych
1989 - Rozpoczęcie sprzedaży karmy dla psów, kotów i koni oraz założenie fundacji Erbacher, która wspiera projekty międzynarodowe poprawiające warunki życia w krajach rozwijających się

Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości karmy dla zwierząt domowych, zachowując przy tym tradycyjne wartości firmy. Dobro ludzi i zwierząt jest dla nas priorytetem.

Niezmiennie opracowujemy nowe i ulepszone produkty, aby zadowolić potrzeby Twojego ulubieńca. Już dzisiaj, dzięki naszej karmie możemy usatysfakcjonować wiele zwierząt:

Dla nas stoi dobro człowieka i zwierzęcia jako centrum zainteresowania.

Już dzisiaj możemy usatysfakcjonować wiele psów i kotów przez naszą karme

Rosnący eksport udowadnia najwyższą jakość naszych produktów:

Te duże żądanie pokazuje niezmienne rosnący biznes eksportu

Produkcja pełnowartościowego, najwyższej jakości produktu dla Twojego czworonoga to nasze główne i najważniejsze zadanie. Dlatego korzystamy z własnego laboratorium, w którym pracujemy z największą precyzją i z wykorzystaniem najnowszej technologii. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, poczynając od surowego produktu do jego gotowej wersji. Firma Josera Erbacher jest pracownią usługową, która spełnia standardy międzynarodowego laboratorium badawczego. Posiada akredytację ISO/IEC 17025.

Samodzielne rządowo zleconych testerów którzy zaświadczaja firmę Josera Erbacher pracownią usługową po akredytacji laboratoriów ISO/IEC 17025 oficjalny, najwyższego standardu miedzynarodowego laboratium badawczego.

Bardzo ważne jest dla nas dobro i zadowolenie naszych współpracowników. Staramy się być również przyjaznym pracodawcą. Jako firma uważamy się za jedną wielką rodzinę. Chętnie witamy nowych pracowników, bo dzięki temu nasza firma rozwija się dynamicznie, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Jako firma rodzinna uważamy się za duzą rodzinę.

Harald Friedrich, szef regionu: „ Kiedy osiem lat temu rozpocząłem pracę w firmie Josera, wiedziałem, że jestem we właściwym miejscu. Bardzo się cieszę, że mogę być pomocny dla klientów. Nasze produkty są´ zdrowe, innowacyjne i odpowiednio przystosowane dla potrzeb zwierząt. Nasi dystrybutorzy cenią sobie wiarygodność i niezawodność naszej firmy oraz jakość produktów".

Magdalena Bochenek, szefowa produkcji: „ Jako firmę, wyróżnia nas jakość i szybka dostawa, a naszym celem jest zadowolenie klienta. Firma Josera zapewnia profesjonalizm w każdym calu".