PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16


Josera Help dla psów

W karmach Josera Help połączyliśmy znaną jakość Super Premium z recepturami, które pomagają zwalczać konkretne problemy zdrowotne. Nie zastąpimy wizyty u weterynarza, ale dzięki stosowaniu odpowiedniego produktu Josera Help możesz poprawić samopoczucie swojego psa... Dowiedz się więcej...

Karmy weterynaryjne dla psa

Kupuj wg

Liczba produktów dopasowanych do Twoich wymagań: 6

Ustaw kierunek malejący
 1. JOSERA HELP LIVER DLA PSA JOSERA HELP LIVER DLA PSA

  Wsparcie dla zwierząt z przewlekłą niewydolnością wątroby

  od 32,90zł

   
 2. HYPOALLERGENIC DLA PSA HYPOALLERGENIC DLA PSA
  Wsparcie w nietolerancjach oraz alergiach pokarmowych

  od 34,90zł

   
 3. GASTROINTESTINAL DLA PSA GASTROINTESTINAL DLA PSA
  Wsparcie w chorobach przewodu pokarmowego

  od 32,90zł

   
 4. HEART DLA PSA HEART DLA PSA
  Wsparcie dla zwierząt z przewlekłą niewydolnością serca

  od 32,90zł

   
 5. RENAL DLA PSA RENAL DLA PSA
  Wspomaga terapię w przypadku przewlekłej niewydolności nerek (CNI)

  od 32,90zł

   
 6. WEIGHT & DIABETIC DLA PSA WEIGHT & DIABETIC DLA PSA
  Wsparcie dietetyczne w leczeniu nadwagi i cukrzycy

  od 32,90zł

   

Josera Help Diety weterynaryjne – pomoc w problemach zdrowotnych

W karmach Josera Help połączyliśmy znaną jakość Super Premium z recepturami, które pomagają zwalczać konkretne problemy zdrowotne. Nie zastąpimy wizyty u weterynarza, ale dzięki stosowaniu odpowiedniego produktu Josera Help możesz poprawić samopoczucie swojego psa. Dzień po dniu, miska po misce.


Zaufany lekarz weterynarii zdiagnozował problem u Twojego ukochanego zwierzaka? Czas znaleźć odpowiednią karmę, która pomoże Twojemu czworonożnemu przyjacielowi!

Pomagamy, naturalnie.​ 
Siła aktywnych składników ziołowych. ​ 

Od żurawiny i pokrzywy na dolegliwości dróg moczowych po imbir wspomagający trawienie: natura oferuje wiele cennych składników, które sprawdziły się w tradycyjnej weterynarii i medycynie. Te wspaniałe zioła i owoce stosujemy w naszych produktach Josera Help w postaci kompleksu fitogenicznego. Każda receptura zawiera wybrany dodatek fitogeniczny — składnik idealnie dopasowany i wspomagający określoną dietę. Dzięki temu, nasze karmy weterynaryjne stanowią dedykowane rozwiązania w przypadku problemów zdrowotnych i specjalistycznych wymagań.

Najważniejsze fakty

Nasza linia Super Premium jest przeznaczona dla zwierząt zdrowych. Z kolei karmy Josera Help zostały stworzone dla dorosłych pupili, którzy mają problemy zdrowotne. Z tego powodu receptury są dostosowane do konkretnych chorób, podczas gdy linia Super Premium podąża za cyklem życia zwierzęcia i może towarzyszyć mu od wieku szczenięcego aż do podeszłego. Oprócz jakości i przyswajalności produkty Super Premium skupiają się na różnych walorach smakowych. Josera Help to diety weterynaryjne, wspierające dietę zwierzęcia w okresie choroby.

Wszystkie produkty Josera Help są wytwarzane bez dodatku pszenicy, soi, produktów mlecznych, cukru, GMO, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. W przypadku naszej nowej linii karm weterynaryjnych najważniejsze są korzyści dietetyczne: są to produkty, który ma pomagać w leczeniu konkretnych schorzeń. Dlatego składniki różnią się w zależności od przeznaczenia karmy.

Nasza nowa linia Josera Help to karmy weterynaryjne. Najpierw należy omówić ze swoim lekarzem weterynarii, która karma będzie odpowiednia dla zwierzęcia z problemami zdrowotnymi. Następnie należy stosować się do podanych na opakowaniu zaleceń dotyczących żywienia oraz indywidualnych zaleceń zawartych w zaleceniach lekarza weterynarii.

Najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedniej karmy dla chorego pupila są rekomendacje naszych specjalistów. Potrafią oni indywidualnie ocenić, czego zwierzę potrzebuje, co może wspomóc jego leczenie lub poprawić mu samopoczucie. Niemniej jednak przed podaniem karmy zalecamy skonsultowanie się ze swoim lekarzem weterynarii.

Nasze produkty można również kupić w certyfikowanych sklepach stacjonarnych i klinikach weterynaryjnych u naszych partnerów. Przeszkoleni sprzedawcy chętnie pomogą i udzielą kompetentnej porady. 

Chcesz kupić produkt Josera Help online? Opcje filtrów w naszym sklepie internetowym Josera pomogą Ci znaleźć odpowiednią karmę spośród naszego szerokiego asortymentu. Na stronach ze szczegółami produktów podajemy wiele ważnych informacji o wybranym produkcie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz przeszkolony zespół obsługi klienta chętnie udzieli Ci pomocy telefonicznie lub mailowo.

Nasza nowa linia Josera Help jest dostępna w certyfikowanych sklepach stacjonarnych oraz klinikach weterynaryjnych. Produkty Josera Help są również dostępne w sklepie internetowym Josera.

Nasze produkty Josera Help dla psów są dostępne w opakowaniach 900 g i 10 kg. Z kolei karmy dla kotów Josera Help dostępne w opakowaniach 400 g, 2 kg i 10 kg.