Zapraszamy do naszego Klubu!

Czeka na Ciebie moc atrakcji!

Dołącz do Klubu Josera i korzystaj z przywilejów! Bezpłatnie!

Wszystkich nas łączy miłość do zwierząt! Może już czas, aby połączyło nas coś więcej...?

Najwyższa pora docenić Twoje zaangażowanie! Wybierz swój Team i dołącz do stale powiększającego się grona Klubowiczów! Przygotowaliśmy dla Ciebie masę niespodzianek - dedykowane promocje dla Klubowiczów, szybsze zbieranie punktów w programie lojalnościowym i prezenty z różnych okazji to tylko niektóre z nich! Więcej informacji na ten temat umieściliśmy poniżej. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.;)Dlaczego warto?

Więcej punktów!
Rób zakupy, zbieraj punkty i wymienaj je na nagrody! Po dołączeniu do naszego Klubu otrzymasz DWA RAZY więcej punktów za każde zamówienie! Punkty możesz wymieniać na karmę, akcesoria i inne prezenty! Także te dedykowane WYŁĄCZNIE Klubowiczom!
Unikatowe konkursy!
Wszyscy lubią od czasu do czasu coś wygrać! Specjalnie dla członków naszego Klubu przygotowujemy konkursy wyłącznie dla nich. Nie musimy chyba mówić, że mniej uczestników, to większa szansa na wygraną, prawda? ;)
Super prezenty!
Chyba każdy lubi dostawać prezenty, prawda? Okazji jest mnóstwo - urodziny, święta, wymieniliśmy wszystko! Dołączając do naszego Klubu praktycznie zyskujesz gwarancję, że otrzymasz niedostępny dla innych klientów, wyjątkowy rabat lub prezent!

Super promocje!
Lubimy od czasu do czasu zrobić jakąś promocję, bo wszyscy kochają promocje. My też! A nasi najlepsi klienci powinni mieć dostęp do najlepszych ofert tylko i wyłącznie dla nich! Trzymaj rękę na pulsie, bo będzie się działo!
Wyjątkowe gadżety!
Nasi Klubowicze mają dostęp do sekretnej części sklepu, gdzie tylko oni za punkty mogą nabyć gadżety, które są dostępne wyłącznie dla nich i dla nikogo innego! Zapisz się i przekonaj się sam!;)
No, wszystko super. Ale o co chodzi z tymi Teamami?Nie wybrażasz sobie wieczornego seansu bez Twojeo ukochanego maltańczyka obok? A może przy każdym trening towarzyszy Ci Border Collie? W takim razie zapraszamy do Teamu Psiarzy!

Mieszkanie wydaje sie Tobie puste bez brytyjczyka leniwie obserwującego Cię ze swojego ulubionego kąta na kanapie? Dołącz zatem do Teamu Kociarzy!

Dla każdego z Teamów mamy osobne promocje, oferty i gadżety dostosowane do jakże unikalnych potrzeb. Nieważne, czy Twój zwierzak jest młodzikiem czy seniorem. Nieważne, czy woli spędzać dnie na łowach albo na tym super wygodnym łóżku, na którym oczywiście kategorycznie nie wolno mu leżeć! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!Wrzuć na swój profil na Instagramie zdjęcie na którym pokazujesz swojego pupila z naszymi produktami albo gadżetami! Otaguj je #teampsiarze lub #teamkociarze (zależnie od tego jakiego zwierzaka posiadasz) i czekaj na kontakt z naszej strony! Co miesiąc skontaktujemy się z osobą, która naszym zdaniem wrzuci na tag najlepsze zdjęcie i podarujemy jej Joserowy zestaw upominków oraz karmy mokre i suche! Regulamin i więcej szczegółów TUTAJ!W jaki sposób się zapisać?

To absurdalnie wręcz proste! Skorzystaj z formularza umieszczonego poniżej i poczekaj na potwierdzenie z naszej strony! Staniesz się wówczas pełnoprawnym członkiem zarówno klubu, jak i wybranego przez Ciebie Teamu!

Adres rozliczeniowy

* Obowiązkowe pola