PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Poradnik JOSERA

Serdecznie witamy na stronie poradami Josera! Znajdziesz tutaj wartościowe wskazówki odnośnie życia ze swoim czworonożnym przyjacielem. Nieważne czy to pies czy też kot, nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane z odżywianiem, zdrowiem, wychowaniem i wieloma innymi aspektami.

Wiedza o psach
Kiedy tylko szczenię pojawia się w domu, rozpoczyna się nie tylko czas wielkiej przygody, ale też pracy i nieustającej nauki. Od wychowania poprzez odżywianie po zdrowie - wiele spraw wymaga wnikliwego przygotowania i przemyślenia, aby zapewnić Twojemu futrzakowi jak najlepsze warunki. Poradnik Josera odpowiada na najważniejsze pytania dotyczące najlepszych przyjaciół człowieka.
Wiedza o kotach
Gdyby tak łatwo można było uszczęśliwić kota, jak łatwo da się go pokochać! Wszyscy miłośnicy tych puchatych stworzonek oraz ci z Was, którzy chcieliby nimi zostać, znajdą w naszym poradniku wiele wskazówek oraz interesujących faktów, żeby dotrzymać im kroku przez wszystkie siedem zyć. Znajdziesz tu wszystko to, co musisz wiedzieć o swoim lwie salonowym!