PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16Josera Help dla kotów

W karmach Josera Help połączyliśmy znaną jakość Super Premium z recepturami, które pomagają zwalczać konkretne problemy zdrowotne. Nie zastąpimy wizyty u weterynarza, ale dzięki stosowaniu odpowiedniego produktu Josera Help możesz poprawić samopoczucie swojego kota... Dowiedz się więcej...

Karmy weterynaryjne dla kota

Kupuj wg

Liczba produktów dopasowanych do Twoich wymagań: 5

Ustaw kierunek malejący
 1. GASTROINTESTINAL DLA KOTA GASTROINTESTINAL DLA KOTA
  Wsparcie w chorobach przewodu pokarmowego

  od 24,90zł

   
 2. RENAL DLA KOTA RENAL DLA KOTA
  Wspomaga terapię w przypadku przewlekłej niewydolności nerek (CRI)

  od 24,90zł

   
 3. HYPOALLERGENIC DLA KOTA HYPOALLERGENIC DLA KOTA
  Wsparcie w nietolerancjach i alergiach pokarmowych 

  od 24,90zł

   
 4. URINARY DLA KOTA URINARY DLA KOTA
  Wsparcie w leczeniu kamieni struwitowych

  od 24,90zł

   
 5. WEIGHT & DIABETIC DLA KOTA WEIGHT & DIABETIC DLA KOTA
  Wsparcie dietetyczne w leczeniu nadwagi i cukrzycy

  od 24,90zł

   

Josera Help Diety weterynaryjne – pomoc w problemach zdrowotnych

W karmach Josera Help połączyliśmy znaną jakość Super Premium z recepturami, które pomagają zwalczać konkretne problemy zdrowotne. Nie zastąpimy wizyty u weterynarza, ale dzięki stosowaniu odpowiedniego produktu Josera Help możesz poprawić samopoczucie swojego kota. Dzień po dniu, miska po misce.


Zaufany lekarz weterynarii zdiagnozował problem u Twojego ukochanego zwierzaka? Czas znaleźć odpowiednią karmę, która pomoże Twojemu czworonożnemu przyjacielowi!

Pomagamy, naturalnie.​ 
Siła aktywnych składników ziołowych. ​ 

Od żurawiny i pokrzywy na dolegliwości dróg moczowych po imbir wspomagający trawienie: natura oferuje wiele cennych składników, które sprawdziły się w tradycyjnej weterynarii i medycynie. Te wspaniałe zioła i owoce stosujemy w naszych produktach Josera Help w postaci kompleksu fitogenicznego. Każda receptura zawiera wybrany dodatek fitogeniczny — składnik idealnie dopasowany i wspomagający określoną dietę. Dzięki temu, nasze karmy weterynaryjne stanowią dedykowane rozwiązania w przypadku problemów zdrowotnych i specjalistycznych wymagań.

Najważniejsze fakty

Nasza linia Super Premium jest przeznaczona dla zwierząt zdrowych. Z kolei karmy Josera Help zostały stworzone dla dorosłych pupili, którzy mają problemy zdrowotne. Z tego powodu receptury są dostosowane do konkretnych chorób, podczas gdy linia Super Premium podąża za cyklem życia zwierzęcia i może towarzyszyć mu od wieku szczenięcego aż do podeszłego. Oprócz jakości i przyswajalności produkty Super Premium skupiają się na różnych walorach smakowych. Josera Help to diety weterynaryjne, wspierające dietę zwierzęcia w okresie choroby.

Wszystkie produkty Josera Help są wytwarzane bez dodatku pszenicy, soi, produktów mlecznych, cukru, GMO, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. W przypadku naszej nowej linii karm weterynaryjnych najważniejsze są korzyści dietetyczne: są to produkty, który ma pomagać w leczeniu konkretnych schorzeń. Dlatego składniki różnią się w zależności od przeznaczenia karmy.

Nasza nowa linia Josera Help to karmy weterynaryjne. Najpierw należy omówić ze swoim lekarzem weterynarii, która karma będzie odpowiednia dla zwierzęcia z problemami zdrowotnymi. Następnie należy stosować się do podanych na opakowaniu zaleceń dotyczących żywienia oraz indywidualnych zaleceń zawartych w zaleceniach lekarza weterynarii.

Najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedniej karmy dla chorego pupila są rekomendacje naszych specjalistów. Potrafią oni indywidualnie ocenić, czego zwierzę potrzebuje, co może wspomóc jego leczenie lub poprawić mu samopoczucie. Niemniej jednak przed podaniem karmy zalecamy skonsultowanie się ze swoim lekarzem weterynarii.

Nasze produkty można również kupić w certyfikowanych sklepach stacjonarnych i klinikach weterynaryjnych u naszych partnerów. Przeszkoleni sprzedawcy chętnie pomogą i udzielą kompetentnej porady. 

Chcesz kupić produkt Josera Help online? Opcje filtrów w naszym sklepie internetowym Josera pomogą Ci znaleźć odpowiednią karmę spośród naszego szerokiego asortymentu. Na stronach ze szczegółami produktów podajemy wiele ważnych informacji o wybranym produkcie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz przeszkolony zespół obsługi klienta chętnie udzieli Ci pomocy telefonicznie lub mailowo.

Nasza nowa linia Josera Help jest dostępna w certyfikowanych sklepach stacjonarnych oraz klinikach weterynaryjnych. Produkty Josera Help są również dostępne w sklepie internetowym Josera.

Nasze produkty Josera Help dla psów są dostępne w opakowaniach 900 g i 10 kg. Z kolei karmy dla kotów Josera Help dostępne w opakowaniach 400 g, 2 kg i 10 kg.