PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Josera Help Urinary dla kota

5,0 gwiazdki out of 6 Recenzje Klientów (6)
355 people recently bought this product.
Wsparcie w leczeniu kamieni struwitowych
  • Receptura o obniżonej zawartości magnezu.
  • Może zmniejszyć ryzyko tworzenia się kamieni struwitowych, dzięki zmianie odczynu pH moczu na kwaśne.
  • Zrównoważony stosunek białka i fosforu, aby przeciwdziałać tworzeniu się kamieni struwitowych.
  • Kompleks fitogeniczny - żurawina i pokrzywa są tradycyjnie stosowane w leczeniu chorób układu moczowego.
  • Zwiększona zawartość sodu w celu promowania wchłaniania wody, a tym samym wypłukiwania kamieni z dróg moczowych.
W magazynie

Wysyłka w 24 - 48 godzin dla zamówień złożonych w dni robocze.

299,00zł
(29,90zł / 1 kg)

Najlepsza cena

89,00zł
(44,50zł / 1 kg)

 

24,90zł
(62,25zł / 1 kg)

 

Cena zawiera VAT  Koszty Wysyłki

Bezpieczna i łatwa płatność

Bezpieczna i łatwa płatność

Josera Help Urinary jest to kompletna dieta weterynaryjna, która wspomaga leczenie tych dolegliwości. Regularne podawanie karmy Josera Help Urinary wpływa na zmianę pH moczu na kwaśne, a co za tym idzie zmniejsza prawdopodobieństwo formowania się kamieni struwitowych.

Jeśli kot ma problemy z czystością lub oddawaniem moczu, wiąże się to z reguły z bolesnymi dolegliwościami. W wielu przypadkach zdiagnozowana kamica, wiąże się również z występowaniem kamieni struwitowych, składających się z fosforanu magnezowo-amonowego.

Receptura karmy ma obniżoną zawartość magnezu i zrównoważoną zawartość białka oraz fosforu, które mogą być przyczyną tworzenia się kamieni struwitowych.

Kompleks fitogenów wzbogaca karmę o dodatek żurawiny i pokrzywy, które stosowane są tradycyjnie w infekcjach dróg moczowych. Dzięki specjalnie dobranym składnikom Josera Help Urinary może pomóc w rozpuszczeniu kamieni struwitowych oraz zmniejszyć ich reformację.

Dieta weterynaryjna dla dorosłych kotów wpierająca rozpuszczanie kamieni struwitowych i/lub w profilaktyce przeciwko nawrotom kamieni struwitowych.
Żurawina

Pochodząca z Ameryki Północnej żurawina jest tam ceniona od wieków za jej pozytywne właściwości. Tradycyjnie żurawinę stosuje się jako wsparcie w leczeniu chorób dróg moczowych.

Zrównoważona zawartość minerałów

Receptura zawiera zbilansowaną zawartość minerałów, specjalnie dostosowaną do kondycji zwierzęcia. Karma zawiera obniżony poziom magnezu i fosforu, odpowiedni dla kotów ze skłonnością do tworzenia się kamieni moczowych. Ponadto w diecie została zwiększona zawartość sodu, co wpływa na częstsze spożywanie płynów przez kota, a tym samym wypłukiwanie kamieni i piasku z dróg moczowych.

Kontrola pH moczu

Wartość pH moczu jest obniżona, dzięki optymalnie dobranym proporcjom mineralnym i zakwaszeniu moczu. Sprzyja to utrzymaniu pH moczu na poziomie 6,0-6,5, co redukuje ryzyko powstawania kamieni moczowych.

Skład:

Skład: suszone białko skwarek, ryż, kukurydza, suszone wysłodki buraczane (naturalne źródło błonnika pokarmowego), tłuszcz drobiowy, suszone ziemniaki, hydrolizowane białko zwierzęce, białko ziemniaczane, minerały, hydrolizowana wątróbka drobiowa, oregano, imbir, rozmaryn, pokrzywa, ostropest plamisty, żurawina 0,01%.

Rekomendowane dawkowanie

waga         
 Nieaktywny/starszy   Normalnie   aktywny/aktywny   
2-3 kg 30-40 g 40-55 g
3-4 kg 40-50 g 55-65 g
4-5 kg 50-60 g 65-75 g
5-7 kg 60-75 g 75-95 g
7-10 kg 75-95 g 95-125 g

Zalecana dzienna dawka dla kota. Upewnij się, że Twój kot ma zawsze dostęp do świeżej wody. Aby uzyskać optymalny efekt, należy podawać tylko dietę weterynaryjną. Każde dodatkowe produkty, w tym przysmaki, należy omówić z wyprzedzeniem z lekarzem prowadzącym. Zaleca się zasięgnięcie opinii lekarza weterynarii przed użyciem i przed przedłużeniem okresu użytkowania. W przypadku występowania kamieni struwitowych - zalecany czas karmienia: od 5 do 12 tygodni lub dopóki kamienie struwitowe się nie rozpuszczą. Karma zawiera właściwości dla powstania nienasyconego moczu i/lub właściwości zakwaszające mocz. W przypadku nawrotów kamieni struwitowych - zalecany czas karmienia początkowo do 6 miesięcy.

Oto co nasi Klienci sądzą o produkcie URINARY DLA KOTA
5,0 / 5
6 Recenzje Klientów
5
4
3
2
1

Prosimy naszych Klientów, żeby zostawili tutaj swój komentarz po dokonaniu zamówienia. Wszystkie opinie pochodzą od osób, które faktycznie dokonały zakupu w naszym sklepie.

polecam

Dobra karma

Fantastyczna karma w leczeniu oraz profilaktyce. Kotom bardzo przydała do gustu

Jeśli ktoś szuka zdrowej wspaniałej karmy która smakuje wspaniale i do tego leczy i zapobiega nie ma możliwości żeby znalazł coś lepszego.

Karma polcena dla chorego kotka (chętnie je mimo ze sucha)

Zespół ekspertów JOSERA

Masz pytanie? Zgłoś się do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące żywienia Twojego psa lub kota.