PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16


© 2023 LCH2 FILM UG / LEONINE LICENSING GMBH / HENNING FERBER FILMPRODUKTIONS GMBH / LCH FILM GMBH

Karma dla prawdziwych psich bohaterów 

W czerni i bieli lub w kolorze, w przeszłości lub obecnie - Lassie jest bohaterem nas wszystkich! Jeden z najsłynniejszych czworonożnych bohaterów telewizyjnych powraca na duży ekran w nowej odsłonie by przeżyć kolejne fascynujące przygody.

Każdy bohater potrzebuje pomocnika

Niezależnie od tego, czy chodzi o naszych bohaterów telewizyjnych z przeszłości, dzisiejszych bohaterów kinowych, czy naszych własnych codziennych bohaterów w domu na kanapie: psy są po prostu zawsze najlepsze i jako takie, naturalnie zasługują na najlepszą karmę. W Josera z przyjemnością przyjmujemy rolę pomocnika w odpowiednim żywieniu naszych czworonożnych bohaterów, aby zawsze byli gotowi na codzienne przygody!

 
 


Lassie. Nowe przygody.

Rozpoczynają się letnie wakacje! W tym roku Flo nie chce się jednak rozstawać z ukochanym psem Lassie. Zamiast spędzić wczasy na Gran Canarii z rodzicami, chłopiec i jego kudłaty towarzysz wyruszają wraz z przyjacielem rodziny Gerhardem w podróż na farmę ciotki Flo. Kobieta mieszka tam ze swoimi dziećmi i sunią rasy Jack Russell Terrier. Kiedy Flo i nowi znajomi dowiadują się o znikających w wiosce psach postanawiają się tym zainteresować. Prawdziwe zmartwienie przychodzi, gdy tracą z oczu Lassie i ukochaną suczkę cioci. Okazuje się, że ktoś włamał się do domu i porwał małego czworonoga! Trójka przyjaciół wraz ze szczęśliwie znalezioną Lassie wyrusza na poszukiwanie złodziei i ratunek małego pieska.
Nasz konkurs się zakończył.
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!