PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Drodzy Klienci JOSERA,

media prześcigają się w aktualnych meldunkach o koronawirusie. Ta nieoczekiwana pandemia stawia nas wszystkich przed szczególnym społecznym wyzwaniem. Z pewnością martwisz się o swoją rodzinę i przyjaciół, nie zapominając przy tym o swoim czworonogu. Dlatego czujemy się w obowiązku poinformowania Cię o tych aspektach wirusa, które dotyczą Twojego psa, kota czy konia.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ważne informacje, o których jako właściciel zwierzęcia powinieneś wiedzieć:

Odpowiedzi na wszystkie ważne pytania znajdziesz w naszym psim, kocim i końskim poradniku na temat koronawirusa.

Produkcja karmy JOSERA dla zwierząt domowych podlega najwyższym standardom jakości, higieny i bezpieczeństwa. Te warunki będą w dalszym ciągu zapewnione. Wynika z tego rzecz jasna również fakt, że spożywanie naszych produktów nie stwarza jakiegokolwiek zagrożenia zarażeniem Waszych zwierząt koronawirusem. Nie ma żadnych odnotowanych przypadków przeniesienia wirusa poprzez środki spożywcze lub karmę. Dlatego nie martw się o zdrowie Twojego czworonoga w związku z podawaną mu karmą.

Nasza karma jest dalszym ciągu dostępna w sklepie internetowym JOSERA. Każdego dnia pracujemy pełną parą nad tym, aby Twojego futrzanemu towarzyszowi zapewnić wszystko, czego potrzebuje i nie przerwiemy dostaw także w nadchodzącym okresie. Jak zwykle zostaniesz również poinformowany mailem o wysyłce Twojego zamówienia.

W przypadku pytań na temat koronawirusa, Twojego zamówienia czy jakichkolwiek innych kwestii, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 pod numerem telefonu 61 44 44 770 lub elektronicznie pod bok@josera.pl.

Ze względu na dużą dynamikę aktualnej sytuacji chcemy działać spokojnie i z rozwagą i dajemy z siebie wszystko, aby w tych niepokojących czasach być dla Ciebie niezawodnym partnerem w zdrowym odżywianiu Twojego czworonoga.

Życzymy Tobie i Twoim Bliskim zdrowia i wszystkiego dobrego.
Uważaj na siebie.