PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 44 44 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Piesek Seppl

4,9 gwiazdki out of 28 Recenzje Klientów (28)
2830 people recently bought this product.
Z naturalnego tworzywa
  • Materiał: naturalne tworzywo
  • Znak CE
  • Bezpieczny dla zdrowia
  • AZO Free
  • Długość: 15 cm
  • Szerokość: 10 cm
W magazynie

Wysyłka w 24 - 48 godzin dla zamówień złożonych w dni robocze.

16,90zł
 

 

Cena zawiera VAT  Koszty Wysyłki

Bezpieczna i łatwa płatność

Bezpieczna i łatwa płatność

Nasz Seppl może stać się ulubioną zabawką Twojego psa. Wykonany jest z bezpiecznego i bardzo wytrzymałego materiału. Przy nacisku zabawka wydaje piszczący dźwięk.

Ważne:
Tak jak w przypadku wszystkich zabawek, które dajesz swojemu zwierzakowi, tak i w tym przypadku: nigdy nie zostawiaj swojego przyjaciela bez opieki podczas zabawy i regularnie sprawdzaj zabawkę pod kątem uszkodzeń.
Oto co nasi Klienci sądzą o produkcie PIESEK SEPPL
4,9 / 5
28 Recenzje Klientów
5
4
3
2
1

Prosimy naszych Klientów, żeby zostawili tutaj swój komentarz po dokonaniu zamówienia. Wszystkie opinie pochodzą od osób, które faktycznie dokonały zakupu w naszym sklepie.

Miękka guma ,delikatnie piszczy

No piesek to absolutny hit!! Gdy zabierałam malutką moją sunie od hodowcy, w swojej wyprawce miała takiego pieska i przez cały czas jej dzieciństwa była to ulubiona zabawka... wraz z dorastaniem suni ubywało "pieska" aż zostało tylko część głowy i tylnej łapki... kupiłam więc nowego pieska wraz z karmą i... przez trzy dni moja Akira była poza światem...bawiła się nim, lizała i skomlała i oczywiście koniecznie trzeba było go zabrać na spacer.. nie przypuszczałam, że nowy "piesek" wzbudzi w niej takie emocje.. wspomnienia? z dzieciństwa? mamy i rodzeństwa? przecież to prawie jak człowiek: kocha, smuci się cieszy cierpi... na pewno kupię jeszcze raz aby był w "zapasie".

Mój pies uwielbia tę zabawkę

Od szczeniaka przez 3 lata mój pies nie wyobraża sobie porannej zabawy bez tak zwanego kaczorka na hasło Szukaj kaczorka przynosi właśnie tego pieska ha ha ha

Miękka , ma cichą piszczałkę dla pieska który właśnie zmienia ząbki super.

Zespół ekspertów JOSERA

Masz pytanie? Zgłoś się do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące żywienia Twojego psa lub kota.