PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Charakter? Kot!

Celowo przewracają przedmioty. W tym samym czasie chcą być na zewnątrz oraz wewnątrz domu i są obrażone, jeśli im na to nie pozwalasz. Gdy Ty myślisz o odpoczynku, one szaleją i wspinają się po zasłonach. Drapią Twoje ulubione meble i z pogardą ignorują własne legowisko. Koty po prostu mają charakter. Mimo wszystko kochasz je nad życie - zawsze będziemy je kochać: KOTY!

Prawdziwy charakter kryję się w środku - karma Super Premium dla kotów o silnym charakterze od JOSERA

Czy to kocur, kotka czy mały kociak: każda aksamitna łapka jest jedyna w swoim rodzaju i  niezastąpiona. Ich potrzeby są tak indywidualne, jak one same. Dlatego JOSERA opracowała karmę specjalnie dla śmiałków, wrażliwych dusz, div, leniuchów oraz smakoszy. Dla nas właśnie to ma znaczenie: aby zrozumieć koty i dostarczyć im posiłki, których potrzebują do prawidłowego rozwoju i które pokochają.

  

Zmiana nazwy JOSERA Minette na JOSERA Kitten - Dla tych kociąt, które chcą zostać prawdziwymi lwami

Sprawdzona przez Hodowców karma JOSERA Minette , w nowych, odświeżonych opakowaniach zmienił swoją nazwę na JOSERA Kitten Dzięki wszystkim niezbędnym składnikom odżywczym karma dedykowana jest dla dorastających kotów do ukończenia pierwszego roku życia, a także dla kotek w ciąży i karmiących.

 • dealna dla kociąt w pierwszych miesiącach życia oraz ciężarnych i karmiących kotek
 • Z wysoką zawartością energii, białka oraz oleju z łososia dla spełnienia wysokich wymagań żywieniowych w tej wyjątkowej fazie życia
 • Lekkostrawna formuła
 • Zawiera dietetyczne włókna, które zapobiegają powstawaniu kul włosowych

  

JOSERA DailyCat - Czy Twój kot uwielbia drób i jednocześnie preferuje BEZZBOŻOWE posiłki?

JOSERA DailyCat to karma odpowiednia na co dzień dla kotów żyjących zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Sprawdzi się idealnie dla kotów wrażliwych na zboża i lubiących dania z drobiem. Główne korzyści:

 • Duża porcja pysznego drobiu w każdym krokiecie (około 130 g świeżego mięsa na 100 g suchej karmy)
 • Wartościowe kwasy tłuszczowe, witaminy i mikroelementy dla zdrowej skóry oraz lśniącej sierści.
 • Właściwie dobrane zioła i owoce wzbogacają recepturę i zapewniają wyjątkowe, różnorodne doznania smakowe
 • Zawiera włókna dietetyczne pomagające ograniczyć powstawanie kul włosowych

Przeanalizowaliśmy całą ofertę karm JOSERA i wybraliśmy dla Ciebie kilka dodatkowych propozycji, które mogą być bardziej odpowiednie dla Twojego kota.

  

JOSERA Marinesse – Czy Twój kot uwielbia ryby lub cierpi na nietolerancję pokarmową?

Od teraz JOSERA Marinesse posiada nową, jeszcze lepszą recepturę - bez ziaren i bez zboża z większą zawartością łososia!

 • Jedynymi źródłami białka w karmie jest łosoś, groch oraz ziemniaki dzięki czemu może być stosowana jako hipoalergiczna!
 • Zawiera cenne kwasy tłuszczowe, witaminy i mikroelementy wpływają na zdrową skórę i lśniącą sierść

  

JOSERA Culinesse – Czy Twój kot jest małym smakoszem?

 • Z pysznym łososiem i wyselekcjonowanymi kwasami z łososia dla prawdziwych smakoszy
 • Wartościowe kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 pochodzące z oleju z łososia, witaminy oraz mikroelementy dla zdrowej skóry i lśniącej sierści

  

JOSERA Léger – Dla kotów, które wolą robić wszystko NA SPOKOJNIE.

 • JOSERA Léger ze zredukowaną zawartością tłuszczu i zwiększonym poziomem włókna jest właściwą karmą dla mało aktywnych kotów oraz dla kotów z nadwagą, np. po zabiegu kastracji lub sterylizacji. Specjalne dietetyczne włókna przyspieszają uczucie sytości u kota usprawniają transport połkniętych włosów w przewodzie pokarmowym, jednocześnie zmniejszając powstawanie kul włosowych Teraz ze wzmocnionym efektem odkłaczacza dzięki łupinom babki płesznik (Psyllium)!

Oczywiście pomimo zmienionych receptur jakość naszych karm JOSERA Super Premium pozostaje bez zmian!