PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Josera Wald & Wiese

1019 people recently bought this product.
Bezzbożowe musli o przyjemnym ziołowym aromacie, które wspomaga układ oddechowy
  • Z eukaliptusem, tymiankiem, igłami świerku i babką lancetowatą, które wspierają układ oddechowy
  • Naturalny skład promuje zdrowy przewód pokarmowy
  • Zmniejszona zawartość cukru i skrobi dla zrównoważonego żywienia koni
W magazynie

Wysyłka w 24 - 48 godzin dla zamówień złożonych w dni robocze.

35,97zł
(17,98zł / 1 kg)

 

Cena zawiera VAT  Koszty Wysyłki

Bezpieczna i łatwa płatność

Bezpieczna i łatwa płatność

Nie ma nic bardziej zielonego niż Wald&Wiese!
Do naszego ziołowego musli Josera WALD & WIESE użyliśmy naturalnych składników z wyselekcjonowanych miejsc - lasów, pól i łąk w poszukiwaniu naturalnych składników, które mogą pomóc zapewnić Twojemu koniowi zdrowe i pełne energii życie. Kojące zioła (eukaliptus, tymianek, igły świerkowe i żebrowiec) oraz nasz wypróbowany i przetestowany olejek z mięty pieprzowej są połączone z obfitymi płatkami jęczmiennymi i lucerną.

Josera WALD & WIESE jest uzupełniona smacznymi kawałkami marchwi i pysznymi jabłkami. Josera WALD & WIESE jest nie tylko wyjątkowo smaczna: zawiera również kojącą mieszankę ziół. Eukaliptus, tymianek, babka płesznik i igły świerku wspomagają układ oddechowy i łagodzą układ pokarmowy. Josera WALD & WIESE charakteryzuje się również prawdziwym olejkiem z mięty pieprzowej: może on wiązać najmniejsze cząsteczki kurzu i zapewnia dodatkowe wsparcie dla dróg oddechowych konia.
Josera WALD & WIESE jest zatem szczególnie odpowiednia dla koni wrażliwych na kurz.

Prawdziwy olejek z mięty pieprzowej nadaje paszy orzeźwiający smak, który czyni ją wyjątkowo smaczną. Dzięki wysokiej zawartości błonnika koń jest zachęcany do żucia i wytwarzania śliny, co wspomaga zdrowe trawienie. W porównaniu do nieprzetworzonych zbóż, nasze obfite i lekkostrawne płatki jęczmienne są szczególnie łatwe do strawienia. Josera WALD & WIESE ma obniżoną zawartość skrobi i tylko 4,6% cukru. Dzięki temu jest odpowiednia również dla koni z problemami trawiennnymi i koni o zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię.

Zrównoważona mineralizacja ze zwiększonym poziomem biotyny, miedzi i cynku zapewnia wyrównanie niedoborów w paszy podstawowej, wspierając liczne funkcje organizmu, takie jak metabolizm, układ odpornościowy i optymalny wzrost sierści i kopyt. Dzięki recepturze zgodnej z ADMR nic nie stoi na przeszkodzie turniejowym sukcesom!
Skład: płatki jęczmienne poddane obróbce hydrotermicznej 25%; mączka z lucerny 22,5%; płatki kukurydziane poddane obróbce hydrotermicznej 17,5%; łupiny słonecznika 8%; trawy łąkowe, suszone 6%; płatki z miazgi jabłkowej 5%; lucerna, suszona i pokrojona 3,5%; olej roślinny, rafinowany 2,5%; melasa 2,3%; zioła (eukaliptus, tymianek, igły świerku, babka lancetowata) 1,5%; suszone cząstki marchwi 1,5%; mielona kukurydza 1,5%; węglan wapnia 0,9%; otręby pszenne 0,8%; fosforan wapniowo-sodowy 0,6%; chlorek sodu 0,4%; mielony jęczmień 0,2%; tlenek magnezu 0,2%.
Dawkowanie
Stosowany jako jedyna pasza uzupełniająca dawkę siana:
W zależności od poziomu aktywności ok. 150-500 g na 100 kg masy ciała dziennie w celu pokrycia zapotrzebowania na energię.
Ilość 2 kg lub więcej dziennie jest wystarczająca, aby zaspokoić wszystkie potrzeby witaminowe i mineralne dużego konia.
W przypadku mniejszych ilości zalecamy suplementację Josera Joker Mineral lub Josera Kraut & Rüben Mineral.
1 litr Josera Muesli WALD & WIESE = ok. 430 g.
Sposób użycia: Ze względu na wyższą zawartość pierwiastków śladowych w porównaniu z paszami pełnoporcjowymi, ta mieszanka paszowa uzupełniająca dla koni może być podawana tylko do 50% dziennej dawki pokarmowej. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Data przydatności do spożycia: / numer partii: patrz strona opakowania.

Zespół ekspertów JOSERA

Masz pytanie? Zgłoś się do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące żywienia Twojego psa lub kota.