PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

JOSERA Mash Rapid

558 people recently bought this product.
Smakowita mieszanka z dodatkiem siemienia lnianego i oleju lnianego
  • Bardzo wysoka zawartość siemienia lnianego z pulpą z cykorii dla zdrowych jelit i optymalnego trawienia
  • Cenne kwasy tłuszczowe dla niezrównanie lśniącej sierści i mocnych kopyt
  • Wysokiej jakości mineralizacja dla wszystkich procesów metabolicznych
W magazynie

Wysyłka w 24 - 48 godzin dla zamówień złożonych w dni robocze.

wcześniej 124,90zł
105,90zł
(7,06zł / 1 kg)

 

Cena zawiera VAT  Koszty Wysyłki

Bezpieczna i łatwa płatność

Bezpieczna i łatwa płatność

Wyjątkowa receptura
oparta na naturalnych składnikach najwyższej jakości

Nasiona lnu


Pozytywnie wpływają na pracę jelit i układu trawiennego, bogate w kwasy Omega-3

Jęczmień


Źródło energii, zapewniające długotrwałe uczucie sytości 

Wytłoki z jabłek


Naturalne źródło błonnika
Siemię lniane dostarcza składników odżywczych, dzięki którym Mash jest tak popularny wśród koni i jeźdźców od pokoleń! Josera MASHRAPID to pyszna, korzystna mieszanka z ponadprzeciętną zawartością lnu wynoszącą ponad 20%! Ekstrudowane nasiona lnu są poddawane wstępnej obróbce, dlatego Josera MASHRAPID nie wymaga gotowania. Po zmieszaniu z ciepłą wodą Josera Sensi Mash można podawać już po 15-20 minutach pęcznienia (w przypadku użycia zimnej wody czas pęcznienia wydłuża się o ok. 5-10 minut).

Zawarty w nim śluz chroni ścianę jelita konia, a tym samym pomaga utrzymać ją w stanie nienaruszonym. Otręby wspierają funkcje motoryczne jelit i pomagają zapobiegać zaparciom. Miąższ cykorii ma działanie prebiotyczne i wspiera zdrową florę jelitową. Ponieważ Josera MASHRAPID jest wyjątkowo smaczny, nadaje się również jako pasza regeneracyjna dla koni karmionych intensywnie lub po sytuacjach wysokiego stresu (zawody, transport, zmiana miejsca zamieszkania, choroby itp.)

Nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały zapewniają najlepszy połysk sierści, nienaruszoną skórę i stabilne kopyta. Josera Mash jest zatem również idealna do stosowania podczas zmiany sierści wiosną i jesienią. Ze względu na papkowatą konsystencję Josera MASHRAPID może być bez problemu spożywana przez konie z problemami z zębami i żuciem.
Skład: platki jeczmienne poddane obróbce hydrotermicznej 27%; otreby pszenne 22,6%; siemie lniane ekstrudowane 20,1%; wytloki jablkowe 11%; melasa 5,2%; wstepnie zelatynizowana maka pszenna 4%; kukurydza 2,9%; olej roslinny, rafinowany 1,6%; chlorek sodu 1,5%; olej lniany 1,1%; weglan wapnia 1%; pulpa z cykorii; suszona 0,5%; ekstrahowane nasiona slonecznika 0,5%; fosforan jednowapniowy 0,5%; tlenek magnezu 0,2%
Dawkowanie
Zalecenia żywieniowe:
W zależności od wielkości konia podawać dodatkowo 1-2 kg Josera MASHRAPID 2-3 razy w tygodniu lub stosować jako zamiennik zwykłej dawki w żłobie.
Przygotowanie: np. wymieszać 1 kg Josera MASHRAPID (1 litr = 480 g) z 2 litrami ciepłej wody (50°C). Pozostawić do namoczenia na 15-20 minut i podawać w umiarkowanej temperaturze. W razie potrzeby można go również zmieszać z zimną wodą, co wydłuży czas pęcznienia o około 5 minut.
Sposób użycia: Ze względu na wyższą zawartość pierwiastków śladowych w porównaniu z paszami pełnoporcjowymi, ta mieszanka paszowa uzupełniająca dla koni może być podawana tylko do 50% dziennej dawki pokarmowej.

Namoczyć przed podaniem. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Data przydatności do spożycia: / numer partii: patrz strona opakowania.

Zespół ekspertów JOSERA

Masz pytanie? Zgłoś się do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące żywienia Twojego psa lub kota.