PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Help Gastrorelax

190 people recently bought this product.
Preparat wspierający delikatny układ pokarmowy
  • Śluzy z pektyny i lnu dla ochrony błony śluzowej żołądka
  • Flawonoidy wspomagają procesy zapalne
  • Z kojącymi ziołami żołądkowymi (rumianek, koper włoski, anyż i kminek)
W magazynie

Wysyłka w 24 - 48 godzin dla zamówień złożonych w dni robocze.

229,90zł
(76,63zł / 1 kg)

 

Cena zawiera VAT  Koszty Wysyłki

Bezpieczna i łatwa płatność

Bezpieczna i łatwa płatność

Siła roślin wspierająca zdrowie układu pokarmowego Twojego konia!
Josera Help GastroRelax wspiera wrażliwy żołądek Twojego konia. Produkt nie tylko przynosi korzyści, ale także jest niezwykle smaczny. Receptura jest wolna od zbóż, melasy i lucerny, co czyni ją szczególnie odpowiednią dla koni o wrażliwym metabolizmie.
Trzy unikalne korzyści dla żołądka Twojego konia, wynikające z wyjątkowej receptury:

» Wsparcie dla wrażliwego żołądka konia!
Uszkodzona błona śluzowa żołądka może być przyczyną wielu problemów żołądkowych. Pektyny i śluz z wysokiej jakości lnu mogą utworzyć stabilną warstwę żelu w żołądku konia, chroniąc błonę śluzową żołądka przed negatywnymi wpływami.

» Moc flawonoidów
Starannie wyselekcjonowana kombinacja różnych produktów roślinnych z jabłek i winogron (Josera EquiFlavin®) zawiera liczne składniki wtórne, w tym flawonoidy. Są one znane m.in. ze swoich właściwości przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych, dlatego mogą wspierać procesy zapalne w żołądku. To może zapobiegać stresowi komórkowemu i wpływać pozytywnie na podrażnienia.

» Kojące zioła żołądkowe i magnez w postaci tlenku magnezu regulującego kwasowość
Tradycyjne i sprawdzone zioła żołądkowe, takie jak rumianek, koper włoski, anyż i kminek, mogą mieć kojący i relaksujący wpływ na żołądek. Tlenek magnezu działa jako dodatkowy bufor kwasów, stabilizując pH żołądka i potencjalnie redukując możliwą kwasowość żołądka. W ten sposób błona żołądka Twojego konia jest optymalnie wspierana.

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla koni
Skład: otręby lniane 30%; produkty pochodzące z przetwarzania owoców (jabłko, winogrono) 24%; suszona trawa timotajska, suszona i mielona 23,6%; pektyny 12,5%; zioła (rumianek, koperek, anyż, kminek, nasiona kozieradki, korzeń lukrecji) 5%; tlenek magnezu 3,5%; suszony burak czerwony 1%.
Dawkowanie

Dawkowanie: 20 g / 100 kg masy ciała. Dla uzyskania optymalnych wyników zalecamy podanie dawki karmienia w 1-2 porcjach dziennie, najlepiej razem z paszą treściwą (optymalne uzupełnienie za pomocą Josera Help MyoGast Structure).

Dla poprawy tolerancji Josera Help GastroRelax można zwilżyć wodą przed podaniem i wymieszać z paszą treściwą. Jednocześnie zalecamy właściwe żywienie i optymalizację warunków karmienia i utrzymania: wysokiej jakości siano w wystarczającej ilości (przy problemach z żołądkiem, co najmniej 2 kg / 100 kg masy ciała na dzień) oraz warunki utrzymania i treningu jak najbardziej pozbawione stresu są ważne, aby dodatkowo ulżyć żołądkowi. W przypadku poważnych dolegliwości zawsze należy skonsultować się z weterynarzem.
Produkt uważany za doping, należy odstawić min. 48 godzin przed zawodami. Ponadto proszę odnosić się do obowiązujących regulacji dotyczących dopingu.

Zespół ekspertów JOSERA

Masz pytanie? Zgłoś się do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące żywienia Twojego psa lub kota.