PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Help Eukabronchial

137 people recently bought this product.
Koncentrat ziołowy z olejkiem eukaliptusowym, miętowym i z kopru włoskiego
  • Innowacyjny: może być rozpylany na paszę objętościową
  • Naturalne olejki eteryczne wspomagają drogi oddechowe i oskrzela
  • Długotrwały, przyjemny ziołowy zapach
W magazynie

Wysyłka w 24 - 48 godzin dla zamówień złożonych w dni robocze.

229,90zł
(114,95zł / 0.5 l)

 

Cena zawiera VAT  Koszty Wysyłki

Bezpieczna i łatwa płatność

Bezpieczna i łatwa płatność

Czy wiedziałeś, że Twój koń je przynajmniej 10 razy dłużej, gdy spożywa siano niż paszę treściwą? Josera Help EukaBronchial wykorzystuje to. Siano spryskane naturalnym koncentratem ziołowym (z olejkiem eukaliptusowym, miętowym i koprem) uwalnia swoje długotrwałe właściwości sensoryczne! W ten sposób korzystne olejki eteryczne mogą być również wdychane podczas jedzenia.

Stosowanie olejków eterycznych jest tradycyjnie znane z medycyny ludowej w leczeniu problemów z układem oddechowym i wspieraniu naturalnych funkcji obronnych dróg oddechowych. Jeśli nie można używać siana, Josera Help EukaBronchial można także łatwo podawać razem z paszą treściwą.

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla koni
Skład: glikol propylenowy; chlorek sodu.
Dawkowanie
Josera Help EukaBronchial można rozpylać na siano lub podawać bezpośrednio na paszę treściwą. Można również połączyć te dwie formy stosowania. Produkt nie nadaje się do stosowania zewnętrznego na błony śluzowe.
Konie (600 kg): 2 razy dziennie 20 rozpyleń lub po 20 ml. Kuce/małe konie: 2 razy dziennie 10 rozpyleń lub po 10 ml.
W przypadku problemów z tolerancją zapachu zacznij od kilku rozpyleń lub kilku ml i stopniowo zwiększaj ilość przez okres 2-3 dni.
W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się moczenie siana przed rozpylaniem Josera Help EukaBronchial, aby oczyścić z ewentualnych zabrudzeń i kurzu, które mogą wpływać na drogi oddechowe. Proszę również zawsze skonsultować się z weterynarzem w przypadku problemów z układem oddechowym.
Produkt uważany za doping, ​​​​​​​należy odstawić min. 48 godzin przed zawodami. Ponadto proszę odnosić się do obowiązujących regulacji dotyczących dopingu.

Zespół ekspertów JOSERA

Masz pytanie? Zgłoś się do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące żywienia Twojego psa lub kota.