PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Josera Help Aminobalancer

455 people recently bought this product.
Suplement aminokwasów i minerałów dla utrzymania sprawności mięśni
  • Receptura wolna od zbóż, soi i melasy
  • Kompleks 10-4-8 z dodatkiem lizyny, metioniny i treoniny dla odpowiedniego rozwoju i utrzymania mięśni
  • Flawonoidy wspomagające ochronę komórek mięśniowych
W magazynie

Wysyłka w 24 - 48 godzin dla zamówień złożonych w dni robocze.

199,90zł
(49,98zł / 1 kg)

 

Cena zawiera VAT  Koszty Wysyłki

Bezpieczna i łatwa płatność

Bezpieczna i łatwa płatność

Josera Help AminoBalancer to suplement paszowy opracowany zgodnie z najnowszymi ustaleniami, zwłaszcza dla koni wymagających wsparcia w rozwoju mięśni oraz tych z problemami z metabolizmem mięśni. Opiera się na unikalnej kombinacji aminokwasów, witamin, minerałów i roślinnego kompleksu Josera EquiFlavin®. Preparat doskonale się sprawdzi dla koni mających zwiększone zapotrzebowanie na aminokwasy, witaminy i pierwiastki śladowe, na przykład z powodu treningu.

» Kompleks 10-4-8
Receptura wspierająca budowę mięśni.
Podczas intensywnego treningu, z problemami z metabolizmem mięśni lub w przypadku ograniczonego żywienia w celu redukcji wagi, występuje zwiększone zapotrzebowanie na określone aminokwasy. Proporcja między poszczególnymi aminokwasami powinna oscylować w granicy 10% lizyny, 4% metioniny i cysteiny (aminokwasy zawierające siarkę) oraz 8% treoniny. Zapotrzebowanie na niektóre pierwiastki śladowe (np. miedź i cynk) oraz witaminy (witamina E) może również znacznie wzrosnąć. Josera Help AminoBalancer doskonale dostosowany jest do specyficznych potrzeb twojego konia.

» Moc flawonoidów
Wybrana kombinacja różnych produktów roślinnych z jabłek, winogron i oregano (Josera EquiFlavin®) zawiera liczne składniki aktywne, w tym flawonoidy. Są one znane m.in. ze swoich właściwości przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych, dlatego mogą wspierać obronę błony śluzowej. To może ułatwić szybsze regenerowanie po wysiłku fizycznym i zapobiegać stresowi komórkowemu.

» Magnez
Magnez jest ważny nie tylko dla relaksacji mięśni, ale także dla zrównoważonego temperamentu. Dlatego używamy dwóch różnych źródeł magnezu: magnezu fumaranu związanego organicznie jako źródła szybko dostępnego oraz tlenku magnezu, który jest wchłaniany wolniej!

Pasza uzupełniająca dla koni
Skład: produkty przetwarzania owoców (jabłka, winogrona) 15,8%; sproszkowana trawa 13,1%; fosforan magnezu 7,5%; siemię lniane, ekstrudowane 6%; chlorek sodu 5,3%; mączka rzepakowa 4%; mączka chleba świętojańskiego 3,5%; tlenek magnezu 3,1%; olej roślinny, rafinowany 2,9%; fosforan monoamonowy 2,9%; fumerat magnezu 0,8%; oregano mielone 0,3%.
Dawkowanie
Dzienne dawkowanie: Konie niepracujące i w lekkiej pracy - 20 g / 100 kg masy ciała na dzień, przy intensywnej pracy lub większym zapotrzebowaniu - 25 g / 100 kg masy ciała na dzień.
Zalecamy także stosowanie Josera Help MyoGast Structure jako uzupełnienie paszy treściwej. Dodatkowe stosowanie paszy mineralnej nie jest konieczne.

Ta pasza uzupełniająca może być podawana koniom tylko w proporcji do 2% całkowitej dawki pokarmowej ze względu na zwiększoną zawartość pierwiastków śladowych w porównaniu z paszą pełnoporcjową. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Najlepiej spożyć przed: / numer partii: patrz nadruk. *Różnica w stosunku do 100% jest spowodowana premiksem witaminowo-mineralnym.

Zespół ekspertów JOSERA

Masz pytanie? Zgłoś się do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące żywienia Twojego psa lub kota.