PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Gdzie Kupić Karmę?

W życiu każdego odpowiedzialnego opiekuna czworonoga przychodzi w końcu ten moment, kiedy świadomość rynkowa przekracza tę magiczną barierę i w głowie zaczyna kiełkować pytanie - "gdzie kupię DOBRĄ karmę dla mojego zwierzaka?!".

Cóż, w sprawie odpowiedzi - niespodzianki brak. Dobrej karmy należy szukać w specjalistycznych sklepach zoologicznych - zarówno stacjonarnych jak  i internetowych. Pomimo, że karma ta jest - pozornie - droższa od karmy oferowanej przez markety, to korzyści z podawania swojemu psu lub kotu karmy z segmentu Premium oraz Super Premium stają się widoczne bardzo szybko po "przesiadce" z produktu budżetowego. Zwierzak nagle staje się bardziej żywiołowy, pełniejszy życia, ma więcej energii na spacery i zabawę, jego sierść nabiera blasku i puszystości, a poza tym - cóż za niesamowity zbieg okoliczności - drenujące kieszeń wizyty u weterynarza zdarzają się jak gdyby rzadziej.

Karmy dostępne w sieciach sprzedaży oferujących także jedzenie dla ludzi najczęściej nie spełniają wymogów stawianych przed pełnowartościowymi oraz pełnoporcjowymi posiłkami, którymi należy długoterminowo odżywiać nasze czworonożne futrzaki.

Szukaj naszej karmy w najlepszych sklepach zoologicznych w swojej okolicy!

Pamiętaj jednak, że dobrą karmę dla psa i równie dobrą karmę dla kota możesz też nabyć w naszym sklepie, czyli na Josera.pl! Tylko u nas znajdziesz najszerszy wybór karm marki Josera w Polsce.