PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

KontaktPolityka Prywatności

 

Bądź na bieżąco z Josera


Witryna – zadbaj o wygląd Twojego sklepu z Josera.

Znane jest wszystkim powiedzenie „Jak cię widzą, tak cię piszą”. W dzisiejszych czasach na decyzje zakupowe konsumentów mają wpływ między innymi: odpowiedni asortyment, profesjonalna i miła obsługa, dogodna lokalizacja oraz dostępność miejsc parkingowych. Prócz tych bardzo ważnych czynników coraz więcej ludzi zwraca uwagę również na to, jak wygląda sklep zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

W związku z tym przypominamy, że sklepy zoologiczne, które w regularnym asortymencie posiadają karmy Josera oraz są naszymi stałymi partnerami, mogą liczyć na nowe oklejenie witryn sklepowych. Jeśli chcieliby Państwo odświeżyć swój wizerunek lub po prostu informować przechodniów o naszych produktach oraz Państwa sklepie – zachęcamy do kontaktu!

Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować bezpośrednio do Regionalnych Przedstawicieli Handlowych Josera Polska Sp. z o.o. Każde zgłoszenie będzie rozpatrywane indywidualnie.

Oto kilka z naszych realizacji.Social media – gotowe posty do wykorzystania na Twoim fanpage’u i Instagramie.

Komunikacja graficzna jest niezwykle skutecznym sposobem przekazywania informacji i przynosi dużo lepsze rezultaty niż publikowanie samego tekstu. Dodanie zdjęcia czy grafiki zwiększa atrakcyjność postów w mediach społecznościowych i powoduje większe zainteresowanie wśród obserwujących.

W tym numerze oddajemy w Państwa ręce kilka grafik – gotowych postów dotyczących naszego asortymentu – karm suchych dla psów oraz karm dla kotów. Możecie je Państwo wykorzystać na fanpage’u lub profilu na Instagramie Twojego sklepu.

https://josera-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/m_marecka_josera_pl/EkqGSS-QajRKiUJppfFObSwBxd6nRP-MhOjBt74ozEaR9A?e=Rq6QXy

Hasło: Josera2021

Ponadto dla osób, które nie posiadają wsparcia grafika, a chcą zmienić wygląd swojego fanpage’a, przygotowaliśmy uniwersalny wzór zdjęcia w tle. Każde zdjęcie ma przygotowane miejsce na wpisanie indywidualnej nazwy sklepu. Zapotrzebowanie na grafiki (wraz z wypisanymi uwagami) prosimy wysyłać na adres: petfood@josera.pl

W kolejnych numerach postaramy się powiększyć naszą „biblioteczkę”. Czekamy na sugestie dotyczące tego, jakie posty zainteresują Państwa odbiorców.