PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Autorzy poradnika JOSERA

Denise Avellan

Otoczona chłodnym północnym wiatrem, wzburzonym Bałtykiem i śpiącymi psami mieszkam, bloguję i piszę w hanzeatyckim mieście Rostock. Ponieważ psy i koty towarzyszyły mi i fascynowały od najmłodszych lat, zawodowo wyspecjalizowałam się w branży psiej i zoologicznej. Jako "psi copywriter" wypełniam życiem strony internetowe, blogi i konta w mediach społecznościowych firm związanych ze zwierzętami. Obecnie jestem dumną właścicielką dwóch psów, z którymi uwielbiam wędrować po północnych Niemczech.


Jacqueline Fritz

Jestem właścicielką agencji reklamowej, a w wolnym czasie uprawiam wiele sportów. Zawsze towarzyszy mi w tym mój wierny pies Loui. Długo chorowałam i stało się to dla mnie tą iskrą inspiracji, która pozwoliła mi zmienić moje życie na lepsze. Dzięki temu odnalazłam miłość do uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Regularnie jeżdżę konno i pływam. Uwielbiam wspinaczki górskie i wycieczki z moim psem.


Jennifer Krug

Od trzeciego roku życia jestem otoczona przez psy. Mopsiczka Sunny oraz Lou - mieszaniec bernardyna i berneńczyka – od lat są moimi nieodłącznymi towarzyszami. Moje codzienne obowiązki zakładają karmienie i szkolenie psów. Cieszy mnie, że mogę podzielić się moją wiedzą.


Melina Keller

Od dzieciństwa żyję pośród psów i kotów. Wszędzie tam, gdzie się znajduję, prędzej czy później pojawiają się zwierzęta. Wyżeł węgierski Barney jest moim nieodłącznym kompanem. Karmienie i trenowanie psów jest jednym z moich codziennych obowiązków.


Miriam Böhm

Dorastałam wraz z psami, kotami i końmi. Pierwszy zwierzak w moim domu pojawił się, kiedy miałam 13 lat. Posiadam też własnego konia. Specjalizuję się w zagadnieniach żywienia psów.


Patricia Knecht

Od dziecka chciałam specjalizować się w tematyce pomocy zwierząt. Wcześniej nauczyłam się jeździć konno niż chodzić. Dzisiaj przemierzam niemal codziennie równiny dolnej Frankonii na grzbiecie mojego wiernego rumaka Corifee’ego. Zawsze towarzyszy mi mój owczarek Falko – nawet wtedy kiedy wychodzę pobiegać. Pies jest członkiem mojej rodziny. Profesjonalnie zajmuję się tematyką żywienia zwierząt w każdym możliwym aspekcie.


Kinga Rybińska

Jestem dziennikarką, autorką książek i wielką miłośniczką psów. Od lat angażuję się w działania na rzecz ochrony zwierząt i propaguję ideę adopcji czekających na swoją szansę zwierzaków zamiast kupna rasowych szczeniaków. Mieszkam i pracuję pod Poczdamem, w małym wiejskim gospodarstwie, które wraz z moim partnerem powoli remontujemy. Towarzyszą nam dwie adoptowane suczki, Faza i Tola.


Kamila Bukowska

Zanim przeniosłam się do Niemiec na studia, dorastałam w Polsce w pobliżu wybrzeża Morza Bałtyckiego. Moje wolne chwile bardzo często spędzałam na wsi w otoczeniu przyrody oraz wśród zwierząt. To właśnie pod wpływem moich dziadków doświadczyłam równowagę między naturą, zwierzętami a człowiekiem.

Dzisiaj mieszkam z moim partnerem i dwoma pięknymi kotkami bengalskimi w Monachium. Zawsze czułam się bardzo blisko kotów, ponieważ ich bardzo indywidualna natura przypomina mi też trochę samą siebie.