PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Kariera w firmie JOSERA

JOSERA nieustannie poszukuje zmotywowanych, zaangażowanych oraz wykwalifikowanych pracowników. Aplikuj do nas i dołącz do zespołu JOSERA, firmy z przyszłością, która swoim pracownikom oferuje różnorodne i atrakcyjne perspektywy zawodowe. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące pracy w naszej firmie. Zachęcamy również do nawiązywania bezpośredniego kontaktu z nami w celu uzyskania informacji o możliwościach współpracy.

 

JOSERA jako pracodawca

JOSERA to nowoczesne i odnoszące sukcesy przedsiębiorstwo rodzinne zajmujące się produkcją oraz sprzedażą środków żywienia zwierząt. Od ponad 70 lat nazwa JOSERA w Niemczech jest kojarzona z gwarancją  najwyższej jakości oraz działaniami nakierowanymi na  realizację  oczekiwań swoich klientów. Innowacyjna, międzynarodowa struktura firmy sprawia, że JOSERA regularnie wprowadza w oferowanych produktach rozwiązania, które po pewnym czasie  stają się standardem w całej branży. Każdego dnia ponad 250 współpracowników w Niemczech oraz ponad 60 współpracowników w Polsce przyczynia się do sukcesów naszej firmy.


Doskonalenie zawodowe naszych współpracowników

Jesteśmy przekonani, że głównym czynnikiem  sukcesu naszego przedsiębiorstwa są zadowoleni i zmotywowani pracownicy. W związku z tym, JOSERA oferuje liczne możliwości zwiększania kompetencji  w postaci szkoleń, nauki języków obcych itp. które mają na celu osobisty rozwój każdego naszego pracownika.  Zarówno indywidualne programy szkoleń jak i autorski system szkoleniowy „Fit For Future” pomagają naszym pracownikom w podnoszeniu kwalifikacji i udoskonaleniu umiejętności.

  • Szkolenia o charakterze ciągłym
  • Szkolenia z zarządzania (np. projektami, procesami, zmianami)
  • Kursy językowe
  • Szkolenia z umiejętności miękkich (seminaria dot. technik prezentacji oraz komunikacji)

 

Oferując naszym współpracownikom szeroką gamę szkoleń fachowych  i personalnych, wspomagamy ich rozwój osobisty i uwalniamy tkwiący w każdym  potencjał.

 


 

Kariera w firmie JOSERA – Rozwiń swój potencjał!


Ukończyłeś studia i pragniesz stawiać pierwsze kroki na swojej ścieżce kariery? A może zdążyłeś już zebrać doświadczenie zawodowe i szukasz nowego wyzwania, które przyśpieszy Twoją karierę? JOSERA, jako firma z przyszłością, może Tobie zaoferować perspektywy osiągnięcia osobistego sukcesu zawodowego.

 


 

 

JOSERA – Uzupełnij swoją wiedzę teoretyczną o praktyczne doświadczenie!


Już w trakcie studiów możesz postawić fundament pod udaną karierę w firmie JOSERA. Praktyki w naszym przedsiębiorstwie zapewniają Tobie cenne doświadczenia zawodowe z których długo będziesz korzystać.

Josera Polska Sp. z o.o.
Paproć 95
64-300 Nowy Tomyśl
kariera@josera.pl
SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY

 

Praktyki

Musisz odbyć praktyki zawodowe w celu ukończenia studiów? A może po prostu chcesz już w trakcie nauki akademickiej zdobyć pierwsze doświadczenia praktyczne?  Praktyki w firmie JOSERA umożliwiają studentom różnych kierunków uzupełnić swoją teoretyczną wiedzę o niezbędne praktyczne umiejętności. 

Czekamy na Twoją aplikację!

 

Prace magisterskie lub doktorskie

Jeśli temat Twojej pracy będzie dla nas interesujący i może mieć pozytywny wpływ na rozwój naszej firmy, istnieje możliwość wsparcia merytorycznego jak i materialnego przy jej pisaniu.

Czekamy na Twoją aplikację!