Uśmiech proszę!

Zgłoś się już teraz i wygraj sesję zdjęciową.

Niepowtarzalna okazja dla Twojego psa.

Masz szansę na niezapomniane przeżycie! Twój czworonożny przyjaciel może wziąć udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej zrealizowanej przez uznanego na całym świecie psiego fotografa, Christiana Vielera, który słynie z niesamowitych zdjęć psów, uchwyconych podczas ich ulubionej czynności – łapania przysmaków.

Zgłoś się wraz ze swoim czworonogiem, a przy odrobinie szczęścia wygrasz wyjątkową sesję autorstwa Christiana Vielera!

Christian Vieler

Christian Vieler jest wyjątkowym fotografem psów: jego zdjęcia przedstawiające czworonogi w momencie chwytania latających przysmaków są już niemal kultowe. Vieler jest uznanym przez międzynarodową prasę i rozchwytywanym w internecie fotografem. Dzięki dużej empatii udaje mu się nawiązać kontakt z każdym psem i nacisnąć spust migawki w odpowiednim momencie. W ten sposób fotograf przedstawia psy z jedynym w swoim rodzaju wyrazem twarzy (pyska :-) ).
Zgłoś się już teraz!

Twój pupil może zostać prawdziwą gwiazdą! Jeśli potrafi łapać granulki, nie czekaj ani chwili dłużej! Koniecznie wyślij Wasze zgłoszenie!

Sesja odbywają się według określonego harmonogramu. Jeśli wygrasz możliwość udziału w sesji zdjęciowej, skontaktujemy się z Tobą i przekażemy niezbędne informacje zarówno o sesji zdjęciowej, jak i obowiązujących zasadach, których należy przestrzegać.

Nagrody

Zwycięzcy otrzymają ekskluzywną sesję zdjęciową psa z przysmakami oraz wybrane przez zwycięzców zdjęcie w postaci wydruku na płótnie, o wysokiej rozdzielczości z podpisem Christiana Vielera, a także zdjęcie swojego pupila w formie cyfrowej, do udostępniania w mediach społecznościowych.

Sesja trwa około 30 minut i odbędzie się w godzinach od 10.00 do 18.00. 

Sesja zdjęciowa odbędzie się w Poznaniu, w Galerii Posnania w dniach 23 – 25.08 2024r. png lub jpg, maksymalnie 5 MB, wystarczy kliknąć tutaj

* Obowiązkowe pola


Produkty Josera dostępne także u naszych Parterów: